250 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Kurumsal Baskılı (Logolu) Promosyon Ürünlerin Önemi

Müşterileri ürünlerinizle etkilediniz. Bir müşterinin artık hafızasında satın almak istediği ürün hakkında resimler oluştu ve o ürün müşterinin duygularına hitap etmeye başladı. Ve sonunda istediği ürünü sizden satın aldı. Satın alınan o ürünün ışıl ışıl parlayan tektaş küpe olduğunu varsayalım.

tektaş yüzük kutuları

 


   Peki daha sonra... 

 

 

 

 

 

Müşterinin yüzünde koca bir gülümseme, satış temsilcinizin; başarmanın verdiği gururla omuzları dik, siz ise kazanç elde ettiğiniz için keyifli olabilirsiniz. Bugünlük kazandınız! Tektaş küpe kutusuna konuldu, ambalajlandı ve müşteriye teslim edildi ve müşteri mağazanızdan ayrıldı. Tektaş küpesini satın alan mutlu kişi, yaşadığı sevinci arkadaşlarıyla paylaşmak istedi ve küpe kutusunu çantasından çıkarıp bir yakınına gösterdi. Tektaş küpe harikaydı! Mutlu kişinin arkadaşı küpeyi nereden satın aldığını sordu? Nereden... Nereden? Hangi mağazadan aldığını unutan mutlu kişi, kutunun üzerine baktı. Mağazanız hakkında herhangi bir bilgi göremedi. Altına baktı, sağına soluna baktı, küpe kutusunun içerisine baktı fakat mağazanız hakkında hiçbir bilgi yoktu! Günler, haftalar geçti... Mutlu kişi, ürünü nereden aldığını soranlara mağazanız hakkında bilgi veremedi. :(  

Evet, yukarıda okuduğunuz marka/logo baskısız küpe kutusu hikayesinin olumsuz sonuçlarına bakalım;
Mutsuz Olmayın

 

  1. Mutlu kişi, sizin müşteriniz olamadı.

  2. Mutlu kişinin arkadaşları firmanız hakkında bilgi alamadı. 

  3. Mutlu kişi ve arkadaşları, belkide onlarında arkadaşları hiç bilmedikleri mağaza hakkında olumsuz duygulara kapıldılar. 

  4. Yeniden satış yapacağınız mutlu kişi ve arkadaşlarını kaçırdınız. 

  5. Markanıza sadık olabilecek müşteri kitlesini kaybettiniz. 

Mutlu kişiler sadık müşterileriniz olsun ister misiniz? Cevabınız evet ise; yapılması gereken en önemli şeylerden birisi kurumsal baskılı promosyon yüzük kutusu, kolye kutusu, küpe kutusu, üçlü set kutusu, karton çanta vb. ürünleri yaptırmak olacak. Hemen şimdi ilk adımı atarak, marka/logo baskılı promosyon  kutu  örneklerini keşfedebilirsiniz. 


Örnek baskılı promosyon kuyumcu takı kutuları;
 

baskılı kuyumcu bilezik kutuları
》Birinci örnek, kolye kutusu veya mini set kutusu olarak  kullanabileceğiniz takı kutusu  üzerine markanızın logosunu  bastırabilir, alt kısmını ise ürünleriniz  hakkında bilgi verebileceğiniz ve  firmanızın iletişim bilgilerinin yer  aldığı alan olarak  değerlendirebilirsiniz.   baskılı kuyumcu mini set kutusu

 

İkinci örnekte, siyah kolye kutusu veya mini set kutusu ya da hediyelik eşya kutusu olarak  kullanabileceğiniz takı kutusunun kapağı  üzerine markanızın logosu ile web sitenizin adını bastırabilir, alt kısmını yine ürünleriniz  hakkında bilgi verebileceğiniz ve  firmanızın iletişim bilgilerinin yer  aldığı alan olarak  değerlendirebilirsiniz. 

  
 baskılı kuyumcu bilezik saat kutusu
 
 

 Şuan incelediğiniz üçüncü örnekteki siyah ve mavi kelepçe bilezik kutusu veya saat kutusu ya da hediyelik eşya kutusu olarak  kullanabileceğiniz kutunun  üzerine markanızın logosu ile firmanızın adını bastırabilir, alt kısmına  firmanızın iletişim bilgilerinin yer  aldığı alan olarak  değerlendirebilirsiniz.
 
 
 
 
 
 
kuyumcu hediyelik kutular
 

 
  Siyah daireli dördüncü örnek karton kutunun kapağı üzerine özel günler için tebrik yazıları bastırarak, müşterilerinizin özel olduğunu hissettirmiş, firmanız adına unutulmaz bir hareket yapmış olursunuz. Ayrıca  kelepçe kutusu, saat kutusu, bileklik kutusu, bilezik kutusu, tespih kutusu olarak  kullanabileceğiniz karton takı kutusunun alt kısmına  firma  bilgilerinin yer  aldığı alan olarak  değerlendirebilirsiniz. 
Vitrinkutu.com'dan dilediğiniz (baskıya uygun) karton kutu üzerine marka logolu baskı yapabileceğimiz gibi; deri kutular, ahşap kutular ve plastik kutular üzerine baskı yapmaktayız. Tüm kuyumcu ve hediyelik kutu modellerimizi inceleyerek firmanıza en uygun kutuyu bulabilirsiniz.  


》Promosyon baskılı kutu siparişi vermeye karar verdiyseniz aşağıdaki seçeneklerden birisiyle iletişime geçiniz;  

İletişim ve Sipariş Formu            WhatsApp Sipariş