x

Medikal Kulak Delme Küpeleri

17 Şubat 2020
Medikal Kulak Delme Küpeleri

‘Ağrısız kulak delinir’ yazısını görmeye fazlaca alışmış olan toplumumuz içindir bu başlık. Kulak delme tabancasının ucunda sizi bekleyen kulak delme küpelerinden bahsediyoruz.

Kulak delme küpeleri denildiğinde konu size çok basit gelmiş olabilir am detaylandırdığımızda fark edeceksiniz ki sandığınız kadar basite alınacak bir konu değildir. Küpe ya da piercing ne amaçla kulak ve çevresinde deldirme yapacak olursanız olun en asgari 6 hafta o küpe kulağınızda kalacak demektir. Kulak delme yerleri konusu aslına bakarsanız bambaşka bir başlıktan oluşuyor. 1. Kulak lobu, 2. Kulak lobu, yok sarmalı, yok efendim kalesi falan derken kulak deldirme dediğiniz de tarzınıza ve keyfinize göre farklı yerler ortaya çıkıyor. Ve hepsinin etli olması, kıkırdak olması gibi farklı farklı sebeplerden ötürü delme işlemi sonrası delme küpesinin sabit kalma süresi değişiyor. En etli ve dolayısıyla en acısız yer olan 1. Kulak lobu denilen hepimizin bildiği kulak memesi delmesi işleminde en kısa sürede kalan küpeler oluyor. Ki bu küpelerinde en az 6 hafta kalması öneriliyor. Şimdi gelelim esas meseleye. Kulak delme küpelerine yani. Aramamız gereken ilk özellik steril olması olacaktır elbette. Alerjen olmayan maddelerden yapılmış olanları tercih etmeniz hem sağlığınız hem de uzun ömürlü kullanım açısından önemli olacaktır. Standartta bulunan kulak delme küpelerine karşı bilinen bir alerjiniz var ise platin ya da gümüş küpeleri tercih etmeniz yararınıza olacaktır. Ve atlanmaması gereken bir diğer konuda estetik olacaktır. En asgari süre ile 6 hafta kadar kulağınızda kalacak olan kulak delme küpesinin rengini mutlaka başlangıçta doğru seçmelisiniz. Aksi takdirde kısa sürede kulak deliğinizden vazgeçmeniz durumu söz konusu olabilecektir.

Dikkat etmeniz gerekenleri detaylı anlattığımıza göre, güvenilir steril kaliteli kulak delme küpelerine Vitrin Kutu‘dan sahip olabileceğinizi de gönül rahatlığıyla belirtelim isteriz. Kuyumcu mağazaları için aradığınız her şeyi bulabileceğiniz Vitrin Kutu da toptan ve perakende satı seçenekleri ile edinebileceğiniz geniş ürün yelpazesi bulunmaktadır. Estetik kaygılarınızın ve kalite ayrıntılarınızın tamamının kusursuz çözümünden memnun kalacağınızdan eminiz. Sizleri ağırlamaktan mutluluk duyacağız.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.