xToplam 18 ürün görüntüleniyor.
Bu Ürüne Bakanlar Bunları da İnceledi!

Vitrin Standları

Kuyumcu mağazalarının vitrinleri kadar canlı ve gösterişli olması gereken en önemli yeri vitrin stantlarıdır. Camekanda görüp de ‘şuna bir bakabilir miyim?’ dediğiniz standlardan bahsediyoruz.
Çoğu kuyumcu mağazası düzeninde standart bir kombin varmış gibi gelse de aslına bakarsanız her mağazanın kendine has bir çizgisi olması gerekir. Tüm ürünlerin kendini fazlasıyla gösterebileceği sunumluklara ihtiyacı vardır. Bu sebeple özgün olmak hem farklılık katacak hem de ürünün daha bir ayrıntılı sunumunu sağlayacaktır. Ve tabii ki tüm bunlar da satış avantajı olarak geri dönüş yapacaktır.
Kolye, yüzük, bilezik, kelepçe, gerdanlık, küpe gibi her bir ürün için ayrı ayrı ya da grup halinde sunum yapmak için standlar gereklidir. Bu standların tamamında taşıyacakları ürün kadar değerli malzemelerin kullanılması esastır. Standların konulacağı basamaklar ahşap MDF ya da akrilik malzemeden den yapılmaktadır. Yükseklikleri cemakana uygun olarak tasarlanmaktadır. Vitrin standlarındaki yükseklikler standart ya da özel olarak tasarlanabilmektedir. Yükseklik ve genişlik hesaplamaları yapılırken cemakanın ebatları dikkate alınmaktadır. Bu sebeple hazır standlardan edinmek isteyenlerin ölçüler konusunda önceden fikir edinmiş olmaları önemlidir. Standların kaplamalarında kullanılan kumaş türleri de seçime tabi olarak değişiklik göstermektedir. Kadife, keten, alkantara, deri ve süet kumaşlardan seçim yapılabilmektedir. Renk seçenekleri konusunda da geniş bir portföy bulunmaktadır. Seçimlerinizi logonuzun ya da mağaza konseptinizin rengine uygun olarak seçebilirsiniz. Kumaş türleri konusunda seçimlerinizde ışığın ve güneşin etkisi ile solma sararma yapmayacak türler konusunda ayrıntılı bilgi edinmelisiniz. Vitrin Kutu ailesi olarak kullandığımız ithal kumaşlar ile sağlıklı ve kaliteli ürünleri sizlere sunmanın haklı gururunu yaşıyoruz.
Standlarda kullanılacak olan tasarımlarında özel olması önemlidir. Her mağaza için özgün tasarım olması firmalar için ayrı bir önem taşır. Kuyumculuk malzemeleri konusunda adından fazlasıyla bahsettiren Vitrin Kutu olarak standlarınızın özgün olması ve kaliteden ödün vermemesi için tüm emek ve gayretimizle sizler için en iyiyi sunmayı kendimize misyon edindik. Bu misyon doğrultusunda sizler için en iyiyi sunmak bizim firma olarak sorumluluğumuzdadır. Sizler için en kaliteli vitrin standları Vitrin Kutu garantisi ile sizlere sunulmaktadır. Kalite ve ayrıcalık ikilisinin adresi biziz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.