xToplam 18 ürün görüntüleniyor.
Bu Ürüne Bakanlar Bunları da İnceledi!

Vitrin Setleri

Kuyumcu mağazaları için estetik görüntü ile sunumun ne kadar önemli olduğunu bilen ve tüm değişimleri bu anlamda yakından takip eden Vitrin Kutu’nun Vitrin Setlerine göz atacağız beraberce.
Vitrin Seti tam olarak adı üstünde vitrinde sunum yapacağınız tüm düzeneğin bir olarak teslim dilmesi şeklidir. Bu anlamda mağaza konseptinize en uygun olan vitrin setleri konusunda kusursuz hizmet ve mükemmeliyetçilik anlayışımız ile sizlere her zaman destek olmaktan mutluluk duyuyor olacağız. Vitrin seti ürününün içerisinde kendi seçiminize bağlı olarak değişiklikler yapabilme hakkınız olduğu gibi standart hazır setlerimizden de kolayca edinebilirsiniz. Standart vitrin setlerinde ürünlerin adetleri vitrin setleri bölümünde detaylı olarak belirtilmiştir. İhtiyaçlarınız doğrultusunda kendi setlerinizi de rahatlıkla oluşturup, hayalinizde canlandırdığınız kuyumcu vitrinlerine sahip olabilirsiniz.
Vitrin setlerinin içeriğine bir göz atalım o halde. Vitrin Kutu her detayı düşünerek tasarladığı vitrin setlerine gerdanlık, bileklik, küpelik, yüzüklük, tekli ve çoklu küpelik ve yüzüklük, orta boy, büyük boy ve küçük boy kolyelik ve grup ürünleri için grup parçaları dahil etmiştir.
Vitrin Setlerinin alt yani basamak ksıımlarında ahşap MDF kullanılmaktadır. Bu ahşap MDF basamaklar talebe göre kumaş kaplanabilmekle beraber boyanarak cilalanabilmektedir. Üst kısmında ise, yani set parçalarının olduğu kısımda ise akrilik akrilik ya da ahşap uygulaması ile set oluşturulmaktadır. Setlerin genel hatlarının detaylarına indiğimizde birçok ürünün ayrıntı kısımlarında paslanmaz esnek galvaniz parçalar kullanılarak muhteşem bir görsel sunum sağlamanız için çalışılmaktadır.
Konseptinize uygun renk ve kumaş seçenekleri ile son rötuşları atılmaktadır. İskeleti tüm kaliteli malzemelerin ve mükemmel işçiliğin bir araya getirilmesi ile oluşturulan vitrin setlerinde kaplama ürünü olarak kumaşlarda da seçenekleriniz bulunmaktadır. Deri, kadife, süet, keten ve alkantara dediğimiz kumaş türlerinden sizlerin seçimi ile kaplama yapılmaktadır. Mağaza ya da ürün konseptine uygun olarak farklı tarz kumaş türleri ile de kaplama yapılabilmektedir.
Ürün sunumlarının çok çok önemli olduğu kuyumcu vitrin setleri konusunda hem hazır setlerimizden hem de sizin tasarımınız olacak setlerden mükemmel işçilik ve kusursuz hizmet garantisi ile edinmek için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.