x

Kuyumcu Vitrini Manken Stantları

10 Mart 2020
Kuyumcu Vitrini Manken Stantları

Kuyumcu vitrin mankeni, kuyumcu ürünlerinin vitrinlerde gösterimi yapmak için kullanılan kuyumcu vitrin malzemelerindendir. Kuyumculuk ürünleri olan Mücevheratların kendi özellikleri kadar sunumları da bir o kadar önemlidir. Bu sebeple kuyumcu vitrin malzemeleri ürünlere verilen hassasiyeti isteyecektir.

Kuyumcu vitrin mankenleri, ürünlerin daha estetik duruşunu sağlamak için kullanıldığından üründen fazla şatafatlı olmaması ya da ürünün çok altında kalacak bir görsele sahip olmaması gerekir. Bu bilgi baz alındığında kuyumcu mağazalarının vitrinlerinde mağaza konseptine uygun tasarımların kullanılması esas olacaktır. Kuyumcu mağazalarının iç dekorasyon renk ve dokularına uygun vitrinler ile döşenmiş olması gerekir. Kuyumcu vitrin manken ürünleri her ürün için ayrı tasarımları taşıyabilecek kapasitede olmalıdır. Yani kolye için ayrı manken, bileklik için ayrı manken ya da yüzük için ayrı vitrin mankenleri tasarımları olmalıdır.

Tek başına kolyeyi düşündüğümüzü farz edelim. Zincir mankeni, kolye mankeni, set mankeni ürünlerinin her biri için ayrı ayrı tasarımlar söz konusu olacaktır. Bu çeşitlilikte kendi içinde manken alternatifleri ile donanımlanacaktır. Şekil tasarımları kadar doku tasarımları da bu anlamda bağlayıcı olacaktır. İp dolamalı mankenler, suni deri mankenler, süet dokulu mankenler, yükseklikleri farklı olmak üzere kendi içerisinde değişiklik göstererek vitrinleri süsleyecektir.

Gerdanlık mankenler, set mankenleri, bilezik ve bileklikler için kol mankenleri, yüzükler için parmak mankenleri, küpeler için tasarlanmış kulak ayrıntılı mankenler ve bunun gibi birçok farklı tasarım ile taçlanacak vitrin temaları oluşturulacaktır. Bizim için esas olan kalitesinden ödün verilmeyen standartta olan tasarım kuyumcu mankenlerinden ya da tamamen özgün tasarımlar ile sıfırdan yeniden yapılan tasarım mankenler ile vitrinlerinizi süsleyip, ürünlerinizin farklılığını henüz içeriye almamış olduğunuz müşteriye yansıtmaktır. Bu amaç doğrultusunda ithal kumaşlar, kusursuz işçilik ve alternatif portföyleri ile kuyumcu mağazalarında oluşturmak istediğiniz estetik görüntünün temsilcisi olacağız. Vitrin Kutu ailesi olarak kuyumcu mağazalarının tüm ihtiyaçlarının tek bir elden sağlanması için toptan ve perakende çalışma sistemimiz ile her daim yanınızda olacağız. Sadece kuyumcu mağazaları için değil kuyumculuk ürünlerinin tamamı için oluşturacağınız alanların tüm estetik ve düzen kaygısını ortadan kaldıracağız.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.