x

Kuyumcu Küpe Takı Kutuları

17 Şubat 2020
Kuyumcu Küpe Takı Kutuları

Takımlarımızı alırken tabii ki de hiçbir sorun yoktur. Ama onları nereye nasıl koyacağımız konusu hepimizin eninde sonunda sorun edeceği konulardandır. Söz konusu olan bir de küçük küçük küpelerimiz olunca başlığımızın küpe kutuları olması da kaçınılmaz olmuştur.

Tüm kadınların en sık düzenlemek zorunda kaldığı üstüne bir de zaman bulamayıp ertelediğinde de baş edemeyeceği durumu geldiği yerlerdir takı kutusu ya da takı dolabı. Kolyesi, yüzüğü, bileziği, bilekliği, taşlısı ya da taşsız en değerlisinden az değerine göre dizilmesi derken o takı kutuları kadınların hayatının en düzenli olması gereken parçaları haline gelir. Küçük kolye ucu ya da küpe gibi takıları kolay bulabilmek de tüm bu çaba içerisinde ayrıca çaba gerektiren bir diğer durumdur elbette.

Olayın bir de kadın tarafını bırakıp satılacak olan ürünlerin sunumu tarafına baktığımızda karşımıza yeni bir sektör çıkması durumu söz konusu. Kuyumcu mağazalarında olan takıları bir düşündüğümüzde vitrini, mağaza içinde sunumu ve satış esnasında konulacak kutusu olarak değerlendirmemiz gerekecektir. Kuyumcularda kullanılan küpe kutularının birinci ele alınacak kısmında vitrin kutuları gelecektir. Küpelerin hem kendini daha şatafatlı göstererek albenisini arttıracak hem de satışı destekleyecek şekilde vitrinde yerini alması gerekir. Bunun için bir arada küpe kutuları ya da ayrı ayrı küpe kutuları ile Vitrin standları düşünülmüştür. Biz bunlara vitrin küpe standları adını veriyoruz. Vitrinde görüp beğendiği küpeyi içeride görmek isteyen müşteriye ise içeride ayrıca bir sunum yapmak gerekecektir. Mağazanın konseptine uygun küpe sunumlukları ile müşteriyi boş göndermemek esasının birleşimi ile sunum yapılacak küpe stand ya da kutusu kullanılacaktır. Şu muhteşemsiniz ve sattınız küpeyi. Şimdi ise sırada onu harika bir şekilde paketleyip sonraki satışları destekleyen bir pazarlama mantığı oluşturmak.

Küpe kutusu, küpe gibi kadınsı bir zarafete sahip şekilde sunulmalıdır. Kadife, deri, süet, baskılı, baskısız şekilde taleplerinize uygun şekilde küpe kutuları konusunda da her daim yanınızda olmaya hazırız. Kendimizi tanıtalım. Biz kuyumcu mağazalarının vazgeçilmezi Vitrin Kutu ailesinin birer ferdiyiz ve sizlerle tanışmayı sabırsızlıkla bekliyoruz. Nedenini bizi tanıdığınız zaman anlayacaksınız.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.