x

Kuyumcu Mağaza Vitrin Dekoru

17 Şubat 2020
Kuyumcu Mağaza Vitrin Dekoru

İşimiz belli bir kuyumcu mağazamız olacak. Duvarı, aydınlatması, güvenlik tedbirleri vs gibi konuları yani kuyumcu mağazası dekorunu siz hallettiniz. Geriye kuyumcu mağazaları için gerekli olan ana taşlar kaldı. Çünkü siz de takdir edersiniz ki ne mağazası açıyor olursanız olun bahsedilen detaylar zaten söz konuş olunup aşılacak maddelerdir. Fakat geriye kalacak olan kuyumcu mağazalarının vazgeçilmez ana unsurları olacaktır.

Mesela kuyumcu vitrini. İçerinin dekoruna uygun bir o kadar da satılan ürünün standartlarına uygun bir vitrin tanzim etmeniz gerekecektir. İçeride satılan ürünlerinin albenisini arttıracak hatta müşteriyi sizinle buluşma noktasına taşıyacak olan kesinlikle bu kuyumcu vitrini olacaktır. Renklendirmesinden tutunda kullanılan kaplama malzemelerinin kalitesine kadar birçok unsur güvenilirliğinizi ve kalitenizi sizden önce müşteriye tanıtan temel olacaktır. Sıcak renklerin kullanılması ile doğru ışıklandırma sayesinde ürünlerinizin müşteriye çağrısı daha bir büyüleyici olacaktır.

İçeriye buyur edebildiğiniz müşterileriniz için içeride sunum olarak kullanacağınız malzemelerin ki biz bu ürünlere kuyumcu tablaları adı veriyoruz kalitesi eminiz ki alım konusunda tetikleyici etki gösterecektir. Kuyum ürünlerinin yüzük, kolye, bilezik, bileklik, gerdanlık, kolye ucu, taşlıları ve taşsızları v sayılabilecek birçok çeşidi olduğunu düşündüğümüzde her ürün çeşidi için ayrı fakat mağaza konsepti bütününde sunumluklarının olması emin olunuz ki sizin için bir ayrıcalık olacaktır. Satış esnasında kullanılacak olan tartı ve temizleme aletleri ve malzemeleri de kuyumcu mağazası için vazgeçilmez olan diğer ürün çeşitleri arasında yerini alma durumundadır. Deri, süet ya da talep edilen kumaş türlerinden yine seçebileceğiniz renkler üzerinden kuyumcu vitrinlerinizin yine aynı kalite ve işçilik ile beraber iç sunum tablalarında da bir bütünlük sağlanması ile ürünlerinizin hem bizzat kendilerini ortaya çok daha kolay çıkarabilir hem de satış gücünü bu anlamda daha da dolgunlaştırabilirsiniz.

Tüm bu bilgileri verirken tecrübelerimiz ve bize güvenen sağlam referanslarımız ile her geçen gün büyüyen Vitrin Kutu ailesi olarak sizlere yardımcı olmak istiyoruz. Duvarlarını sizin inşa edeceğiniz kuyumcu mağazalarınız için geri kalan tüm ayrıntıları bize bırakın istiyoruz. Bu seçimi yapmanızın ne kadar doğru olduğunu ve memnuniyetinizi ayrıca konuşuruz.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.