250 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Zincir Standı - Kategori

Zincir Standı - Kategori

Zincir Standı

Zincir standları başlığı altında kolye standları örneklerini de görmemiz mümkündür. Bizim için önemli olan zincir gibi uzun olan ürünlerin net ve albenili görünmesini sağlamaktır.

Vitrin başta olmak üzere kuyumcu mağazalarında asıl detay sunumun nerede ve nasıl yapılacağıdır. Bu sebeple vitrinde sunacağınız ürünler içeri müşteri almanın ilk yoludur. Müşteriyi içeriye buyur ettikten sonraki kısımda diğer sunumluklar bağlayıcı olacaktır. Zincir bildiğiniz üzere kalınlığı, inceliği, ucuna takılacak olan kolye ucunun özellikleri ile farklı sunum şekilleri ile müşteriye takdim edilmelidir.

Manken göğüslük gerdanlık ve zincirlikler farklı renk seçenekleri ile zincirlerin özenli sunumunda çok işinize yarayacak zincir standı ürünlerindendir. Renk seçenekleri ile mağaza konseptinize uygun olan standlardan kolayca edinebilirsiniz. Buna ek olarak kendi kombininizi oluşturmak için farklı renk ve kumaş türlerinden kaplama alternatiflerini de göz önünde bulundurabilirsiniz. Siyah, beyaz, kırmızı, yeşil, kahverengi gibi renk seçenekleri arasından hızlıca seçim yapabilir ve sanal mağazamız üzerinden online alım gerçekleştirebilirsiniz. Ayaklı kolyelik modellerini zincirlik olarak da kullanabilirsiniz. Ayaklı kolyelik modellerinde diğer tüm ürünlerimizde olduğu gibi doku ve kumaş alternatifleri ile kendi değerlendirmenizi yapabilirsiniz. Hasır, süet ya da suni deriden yapılmış ayaklı kolyelik modelleri arasından size uygun olanı seçebilirsiniz. Ayaklı kolyeliklerin de kendi içinde geniş ve dar olanları şeklinde bir ayrımı vardı. Kolye takılacak alan sınırlamasını bu geniş ve darlığı da göz önünde bulundurarak değerlendirebilirsiniz. 10 kolyeye kadar takabileceğiniz alanı olan ve sunumun estetikliğini yükselten kolyeliklerden ister standartta olan modellerden isterseniz de kendi konseptinize uygun olacak şekilde özel tasarım ile sahip olabilirsiniz.

Bunlara ek olarak zincir standı içerisinde değerlendireceğimiz ayaklı metal zincirlikler de günümüz de oldukça talep gören ürünler arasındadır. Tasarım kuyumcularda değilse bile daha küçük ölçekli kuyumcu takı mağazalarında denk gelebileceğiniz metal zincir ve kolye standlarını da ürünlerimiz içerisinde görebilirsiniz.

Vitrin Kutu ailesinin kuyumcu mağazaları için standart ürünleri ve tasarım ürünleri arasından dilediğinize sahip olmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Tüm ürünlerimiz kalite standartlarında olup memnuniyetiniz yine bizim garantimizdedir.