250 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Tektaş Kutusu

Tektaş Kutusu

Bir 14 Şubat Sevgililer Gününe daha gelmiş olmanın mağduriyeti ile tektaş yüzük arayışına girmek farz olunmuş demektir. Durum bu olunca tabii ki sadece yüzük için değil onun sunumu için de tektaş yüzük kutusuihtiyacı hasıl olacaktır.

Tarihçesine baktığınızda 14 Şubat Sevgililer Gününün çok da kutlanacak bir gün olduğunu zaten fark edeceksiniz. Fakat bir çok özel gün de olduğu gibi Sevgililer Gününde de hem ticari kaygılar hem de her zaman dile getirilemeyen duygular sebebiyle açık bir fırsatçılık durumu söz konusu olmuştur. İnsanlarımızın sevgilerini göstermek için özel bir gün beklemeleri yeteri kadar anlamsızken üstüne bir de böyle fırsat günlerini kaçırmak çok da doğru olmaz diye düşünüyoruz.

Gelelim tektaşın bu konu ile alakasına. Tektaş simgesel olarak ‘tek’ vurgusu yaptığı için evlilik teklifi ve yeni başlangıçlar için en çok tercih edilen yüzüktür. Eskilerde elmas ve pırlanta ağırlığı üretilen bu yüzükle günümüzde imitasyon üretimleri artması ile seçiciliğini neredeyse kaybetme noktasına gelmiştir. Gerçek pırlanta ya da değerli taş olmayan tektaşları çok çok uygun fiyatlara alabiliyorsunuz. Değerinde ve ederinde satılan yüzükler içinden de daha eleyici modelleri tezgahlarda görebiliyorsunuz. Kısacası tektaş olayı tamamen duygusal bir olaydır. Bütçenize, kesenize, şanınıza şerefinize kalmış yani imitasyon mu, karatlı mı? lekeli mi? olacağı. Yüzük olayına hallettiğimize göre asıl önemli detay onu nasıl takdim edeceğiniz. Yani bayıldık onca para bir de paket mi gerek demeyeceğinizden emin olarak söylüyorum bunu. Olabilecekleri de aşağı yukarı tahmin edebildiğimi de es geçmeyin lütfen.

Yüzük kutuları günümüzde oldukça farklı çeşit almış durumdadır. Satışın yapıldığı çevre, ürünün kalitesi elbette konulacağı kutunun da kalitesini etkilemektedir. Gül şeklinde kadife kutular, flok kutular, ahşap kutular, deri kutular, ışıklı kutular gibi birçok tektaş kutusu çeşidi vardır. Aldığınız hediyeyi daha bir zengin göstermek bu anlamda elinizde olacağı için yüzük kutusu konusunda da yüzük kadar eleyici ve seçici olmanızda fayda vardır.

Vitrin Kutu olarak yüzük kutuları ve tektaş kutusu konusunda sizlere olanaca gücümüzle fayda sağlayacağımızdan eminiz. Kuyumcu malzemeleri konusunda arayacağınız her detayı kalitesi ile birlikte edinmek isterseniz bekleriz.