250 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Plastik Poşet

Plastik Poşet

1 Ocak 2019 tarihi itibariyle yürürlüğe giren ve işleme başlamış olan plastik poşetlerin ücretlendirilmesi politikası kapsamında, tüketiciler plastik poşet ücreti vermek yerine alternatifleri oluşturup bu ücretten kaçmanın yollarını aramaya  çoktan başlamış bulunmaktadır.

Bu konu baştan sona ambalaj sektörünü ilgilendiren plastik kullanımının azaltılması ve çevreye olan duyarlılığı arttırmak kapsamında başlamış olsa da tüketicilerin bundan rahatsız oldukları gayet aşikar bir şekilde ortadadır. Söz konusu ambalajlama ürünleri içerisinde kuyumculuk mağazalarında kullanılan ambalajlama ürünlerini de değerlendirdiğimizde bu konu bizi ne kadar etkiliyor buna bir göz atalım istedik.

Kuyumcu mağazalarında genellikle plastik kutular ve  plastik ambalaj ürünleri, jelatin ambalaj ürünleri ve  folyo tarzı ambalaj ürünleri kullanılmaktadır.Elbette durum böyle olunca konunun bizimle alakası çok da bağlayıcı bir hal almamaktadır.Kullanılan kağıt ambalaj ürünleri için sentetik kağıt üreticilerinden temin edilen kağıtlarla üretime konu edilmiş poşetler yani kağıt poşetler kullanılmaktadır. Özel baskılı kağıt poşetleri tercih eden müşterilerimiz ağaçlara ve çevreye ne kadar duyarlı olduklarını göstermiş olacaklardır. Kuyumcu mağazalarında tercih edilen karton çantalar özel baskılı karton çantalar puantiyeli çantalar karton ambalajlama ürünleri çeyrek ve yarım altın hediyelikleri için kullanılan jelatin kağıtlar gibi ürünler plastik grubu içerisinde değerlendirilmediğinden  çevreye zarar veren ürünler arasında yer almamaktadır.

Vitrin kutu ailesi olarak çevreye olan duyarlılık ve müşterilerimizin çevreye olan duyarlılığı ile beraber plastik poşet kullanımı konusunda ayrıca bir hassasiyet göstererek karton çanta kullanımı üzerine yoğunlaşmaktayız. Bu anlamda elbetteki tercihimizi sentetik kağıt üreticiliği üstlenen doğaya zarar vermeden sadece bu iş için yetiştirilen ağaçlardan yaparak doğaya destek olmayı amaçlamaktayız.Müşterilerimizin de bu anlamda sağladıkları destek ile logolu, özel baskılı ya da hazır standartta bulunan ürünlerimiz ile satışlarımızı noktalamaktayız.

Vitrin Kutu olarak kuyumculuk sektörü içerisinde bulunan tüm kuyumcu mağazaları için kalite standartları yüksek işçiliği kusursuz ürünler için var gücümüzle ve gelişen teknolojiye uyumumuz ile hizmet vermenin haklı gururunu yaşıyoruz. Ayrıcalığı yerinde izlemek ve memnuniyetiniz ile onurlanmak için sizlerle tanışmayı sabırsızlıkla bekliyor olacağız.. Alışveriş siteleri konusu bile değil tanışmak Bizim için şeref olacaktır.