250 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Ne Var Bu Vitrin Kutuda?

Ne Var Bu Vitrin Kutuda?

Yazmalara doyamayacağımız bir başlık altında toplanmış bulunuyoruz. Adımız kutu olsa da aradığınız her şeyi bulabileceğiniz mağazamıza Ne var bu Vitrin Kutu da diyerek başlıyoruz.

Aradığınız her şeyden kastımız nedir?

Elbette kazak yazıp bizi bulma ihtimaliniz yok. O yüzden ısrarla söylüyorum amaca uygun hizmet vermekteyiz. Kuyumculuk sektörü konusunda kimin neye ihtiyacı varsa biz onu karşılıyoruz. Sorudan soru doğurmak gibi olmasın ama Kuyumculuk sektörü konusu ne demek ona bakalım bir de.

Kuyumculuk sektörü içerisinde söz konusu olan tüm ürünlere ait detaylar yer alır. Bunlar arasında sunum ürünleri de satış sonrası ürünleri de tartım ürünleri de parlatma ve temizleri ürünleri de yer almaktadır. Bunların tamamı kendi başlıkları altında ayrı ayrı ürünler ile koca bir mağazayı doldurmaktadır.

Kolyesi, yüzüğü, bilekliği, seti, küpesi derken kuyumcu mağazasında ürün sayısı artarda gider. Yok, altın emziği, yok iğnesi, broşu derken sayar da sayarız. Bu ürünlerin tamamının farklı farklı sunumları gereklidir. Piyasada çok özel tasarımlar olması ile beraber geri kalan ürünlerin tamamı nerdeyse bire bir aynıdır. Bu sebeple ayrıcalıklı ve farklı bir sunum gerçekleştirmek kaçınılmaz bir satış stratejisi olmak durumundadır. Mankenleri düzenlediğimize göre devamına geçelim. Bu mankenlerin yerleştirileceği vitrin ve tezgahların düzenlenmesi gerekmektedir. Mdfden yapılmış basamak düzenleri ile ilk sunumun gerçekleşeceği vitrinlerde tamamlanmış olur. Tezgahlardaki sunumlar için de yine tabla ve standlar kullanılacaktır. İçeride kullanılacak olan sunum görselleri biraz daha engin tarzda olanlardan seçilmelidir.

Sunumları yapıp satışları mutlu sonla bitirdiğimize göre sırada satış sonrasını destekleyecek olan diğer konu yani ambalajlama unsurları kalmış demektir. Kutu ve poşetlerden bahsediyoruz. Kuyumculuk ürünlerinin sunumu kadar takdimi de önemli olduğundan kutularda apayrı bir başlık olarak karşımıza çıkacaktır. Karton kutu, flok kutu, ışıklı kutu, kumaş kaplı kutu gibi farklı farklı seçenekler üzerine uygulanabilecek özel logo baskıları ile özgün tasarımlar sayesinde satışınızı noktalayabilirsiniz.

Nedir bu vitrin kutu sorusunun cevabı olması adına gerekli açıklamaları yapmış olduğumuza inanıyoruz. Bu arada evini kuyumcu mağazası gibi düzenlemek isteyenler için de sanal mağazamıza bir göz gezdirmelerini rica edeceğiz.