250 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Kuyumcu Tablaları

Kuyumcu Tablaları

Kuyumcu mağazalarında görmeye çok alışkın olduğumuz kuyumcu tablalarından bahsedeceğiz bu yazımızda. Kuyumcularda gördüğümüz ve onlara özgü olduğunu kanıksadığımız kuyumcu tablaları kuyum ürünü ne olursa olsun kullanılabilmektedir.

Müşterilerin ürünleri daha yakından ve daha net görmeleri için kullanılan sunum ürünleridir Kuyumcu tablaları. Yüzük, kolye, bileklik, setler gibi ürünleri müşterilerin yakından görmesi ve seçim yapmasını kolaylaştırması için tercih edilir. Tekli ve çoklu olarak üretilir. Tekli olanlarında daha çok özel tasarım ürünler sergilenir. Tek başına sunulan ürün işçiliği ve değeri çok daha yüksek olan kuyum ürünleridir. Çoklu tablalara brolog tabla da denir. Brolog tablalar birden fazla ürünün bir arada fakat ayrı ayrı sunumu için tercih edilir. Küpeler de görmeye daha alışkın olduğumuz kuyumcu tablaları tüm kuyumcu ürünleri için değişik tasarımlarda üretilir. Mesela söz konusu tanıtım veya sunum ürünü bir bileklik ise birden fazla bilekliğin bombeli bir kuyumcu tablasında bir arada sunumu için özel bir ürün karşınıza çıkacaktır. Bilekteki görüntüsünü alabileceğiniz şekilde sunum yapma esasına dayanır.

Kuyumcu tablaları deri ya da süet olarak standart üretimde olmakla beraber özel tasarım taleplerinizde farklı kumaş türleri ile de kaplama yapılabilmektedir. Küpe tablalarında iğneli küpelerin bir arada nasıl durduğunu göstereceği şekilde iğnelerin takılmasına uygun bir kumaş ile kaplanmıştır. Yüzük tablalarında ise yüzüklerin dik ve gösterişli duruşu için tırnak dediğimiz parmakta duran görüntüyü veren çıkıntısı vardır. Standart üretim dâhilinde krem, siyah, kırmızı ve lacivert renkleri bulunmakla beraber yine özel tasarımlarınız için renk seçeneğiniz saklı bulunmaktadır.

Vitrin Kutu, kuyumcu mağazalarınız için gerekli olan tüm ihtiyaçlarınızın karşılanması için donanımını her geçen gün yenileyerek sizlere yardımcı olmaktadır. Kuyumcu vitrini konusu olan tüm ürünler, sunum ürünleri, paketleme ürünleri, ambalaj ürünleri, hediyelikleriniz için gerekli olan süsleme ürünleri, tartım için gerekli olan tüm makine ve teçhizat, temizleme ürünleri ve daha fazlasına olan tüm ihtiyaçlarınızın tek bir elden sağlaması için çalışmaktayız. Kaliteli malzeme ve mükemmel işçilik birleşimi ile Vitrin Kutu markasının ayrıcalığını birleştirdiğimizde ortaya çıkan sonuç önce bizi tatmin edecek sonra da sizi memnun edecektir.