250 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Kuyumcu Mağazasında Plastik Ürünler

Kuyumcu Mağazasında Plastik Ürünler

Kuyumcu mağazasında plastik ürünler konusunu ele almak fikrindeyiz. Plastik ambalaj ürünleri ve kuyumcu mağazasında olması gerekli olan plastik ürünlere şöylece bir bakınalım istiyoruz.

Kuyumcu mağazası deyip arkasından da plastik ürün dendiği zaman aklımıza ilk olarak çeyrek ve yarım kutuları gelecektir. O minicik kutuların içerisine konulan küçücük pamuklarla şirin mi şirin olan kutucuklar plastik kutular başlığının ilk maddesini oluşturacaktır. Devamında ise aynı mantıktan yola çıkarak devam edecek olan yastıklı saat kutuları gelecektir. Saat kutularını kafanızda bir düşündüğünüzde yastıklı saat kutuları da otomatik olarak gözünüzün önüne gelecektir. Plastik kutular içeriisnde yastıklı saat kutuları ve beraberinde tesbih ve saat kutuları gelecektir. Süngerli saat kutuları da plastik kutu seçenekleri içerisinde yer almaktadır.

Bunlara ek olarak, küpelik standlarda plastik olarak üretilmektedir. Plexi standlar içerisinde de yer alan küpelik ve benzeri ürünlerin plastik seçenekleri de bulunmaktadır. Kuyumcularda, saatçilerde, gümüşçülerde denk geldiğiniz saat, tesbih ve kalem kutuların tamamı bu çatı altında toplanacak olan plastik ürünler içerisindedir. Kelepçe bilezik ve bilezik kutuları yine aynı çatı altında toplanan ürünlerdendir. Sekizgen bilezik kutuları ve genel anlamda logolu olarak tasarlanabilen özel tasarım kutularda aynı şekildedir. Üçlü set kutuları, yüzük kutuları, zincir kutuları diğer ürün çeşitleri arasında yerini almaktadır.  Plastik kutular başlığı altında son olarak ele alacağımız külçe altın şeklinde tasarlanmış olan hediyelik kumbaradır.

Vitrin kutu ürünlerinin sınırları zorlayan çeşitliliği ile aklınıza gelebilecek tüm kuyumculuk ürünlerini elde etmeniz mümkündür. Kuyumcu mağazaları için yüzük standları, kolye ve gerdanlık standları, bilezik standları, vitrin ve tezgahlar için gerekli olan tüm teçhizatın gerek standart tasarımlar gerekse de özel tasarımlar ile sizlerle buluşmasını sağlıyoruz. Tek bir yerden mağazanız için gerekli olan tüm detaylarını edinmenizi sağlamayı amaçlayarak çıktığımız bu yolda her geçen gün kendimize ve ürünlerimize yenilikleri dahil ederek büyümekteyiz. Eksik olan ihtiyaçların bir an evvel tamamlanması için her yeniliği yakından takip ediyoruz ve mağazalarımızda en kalitelisini bulundurmak için çaba gösteriyoruz. Ayrıcalığı ayaklara getirmeye çalıştığınız mağazalarınız için ayrıcalığı ayaklarınıza getiriyoruz.