250 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Kuyumcu Keseleri

Kuyumcu Keseleri

Kuyumcu keselerikonusu hem bizi çok eğlendirecek hem de sizi çok heyecanlandıracak bir başlık olarak ele alacağımız bir konu olarak karşımıza çıkmaktadır.

Kuyumcularda alışveriş yapma fikri ile bir anda aklımıza gelecek olan kuyumcukeselerini kafamızda kırmızı küçük keseler olarak düşünürüz hep. Alışverişin büyüklüğü ne olursa olsun o minicik keseler hep kafamızın bir yerinde vardır. Aslına bakarsanız kuyumcu keseleri hayatımıza altının girmesi ile girmiş, çok eski kökleri olan bir gelenektir. Osmanlılar zamanından bu yana değerli taş ve madeni paraların saklandığı keseler günümüze kadar farklı revizeler görerek gelmiştir.

Kuyumcu keseleri halini alması elbette zaman almıştır. Zaman içerisinde de farklılıklar geçirerek amaçlarına uygun hizmet eden görsel bir sunumluk halini almıştır.

Kuyumculuk sektörü içerisinde satış sonrası ambalajlama ürünleri içerisinde ele alınan birçok ürün göreceksiniz. Kolye ve bilezik kutuları, yüzük kutuları, flok kutular, ahşap kutular, bileklik kutuları, set kutuları, ışıklı kutular, tırnaklı kutular ve bunun gibi birçok ürün vardır. Tüm bu ürünler satışın sonrası için planlanan ve tasarlanan ürünlerdir. Logo baskılı ya da farklı tasarım baskıları olan karton ya da bez çantalar ya da kutular olarak sunulur. Kutularda deri, süet gibi farklı kumaş kaplamaları yapılmaktadır. Kuyumcu keseleri de aynı amaçla sunulan ambalaj ürünleri arasında yerini alacaktır.

Vitrin Kutu olarak kuyumcu mağazalarının satış esnasında ve satış sonrasında farkını ortaya koyacağı tüm ürünleri bir arada sunan kaliteli bir firma olmak adına eksiksiz ürün çeşitliliği ile hizmetler sunmaktayız. Vitrinlerinizden başlayarak bir kuyumcu mağazası için gerekli olan her şeyi bulabileceğiniz geniş ürün yelpazemiz ile en iyiyi sizlere sunuyoruz. Kuyumcu keseleri konusunun da içinde bulunduğu ambalaj kategorisi altında bulabileceğiniz kuyumcu kutuları, kuyumcu tablaları, süsleme malzemeleri gibi her ürünü bulabilmeniz için özel tasarladığımız İnternet sayfamız ile hızlı, kolay ve kaliteli ürünleri almanızı amaçlıyoruz. Vitrin Kutu ailesinin sizler için düşünüp tasarladığı ve gerek standart satış ürünlerine gerekse de özel tasarım ürünlerinize konu olabilecek her gereksinim için bir aile özverisi ile çalıştığından emin olun istiyoruz.