250 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Kuyumcu Alışverişi

Kuyumcu Alışverişi

Kuyumcu mağazası için alışverişin doğru adresin Vitrin Kutu ’ya hoş geldiniz diyerek başlıyoruz. Kuyumcu mağazası açmaya karar verdiniz ve sırada tüm tasarımı baştan sona oluşturmak kaldı. İşte bir kuyumcu mağazası için olması gereken tüm detayları bulabileceğiniz doğru ve güvenilir bir adrestesiniz şu anda.

Vitrinden başlayalım öncelikle. Vitrin Kutu olarak sizlere hazır vitrin setleri ile sunuma başlıyoruz. Vitrinde olması gereken tüm stand ürünlerinin bir bütün halinde sizlere sunulduğu setler ile hızlı ve kolay bir şekilde vitrinlerinizi oluşturabilirsiniz. Renk ve kumaş türünü de kendiniz belirleyebileceğiniz özel tasarımlarınız ile kendi konseptinize uygun vitrinlere sahip olabilirsiniz. Ürünlerden istediğiniz adet kadar seçerek kendi vitrin ebatlarınıza uygun setleri oluşturabilirsiniz. Vitrin setlerinde bulunan standlardan ayrı ayrı edinerek de yararlanabilirsiniz. Sunumun önemli olduğu kuyumculuk sektöründe kendi tasarımlarınız olan standlar ile kendi sunum estetiğinizi ön plana çıkarabilirsiniz.

Sunumunu harika bir şekilde yapmış olduğunuz kuyumculuk ürünleri için gerekli olan makinaları da Vitrin Kutu ayrıcalığı ile edinebilirsiniz. Cila makinaları, press makinaları, eritme makinaları, dökme makinaları, torna makinaları, silindir makinaları, tartmak için gerekli hassas terazilerin farklı çeşitleri gibi birçok makine ürününü bulabilirsiniz.

Sunduğumuz ve tarttığımız ürünlerin son olarak kutularına konulmasına geldi sıra. Kuyumcu kutularında da farkınızı gösterebileceğiniz detaylardan Vitrin Kutu ile edinmeniz mümkündür. Logo baskılı ya da baskısız özel üretim kadife, deri, süet kaplı ya da karton kutulardan firmanız için en uygun olanını seçebilirsiniz.

En son olarak kutularında olan kuyumculuk ürünlerinin karton çantalara konularak takdimine geldi sıra. Jelatin hediyelikler, karton el çantaları gibi ambalaj ürünleri ile son sunumu gerçekleştirebilirsiniz. Hediyeliklerin sunumu sırasında kullanılabilecek olan altın rengi sade ya da kurdele ile renklendirilmiş iğneler, rafya hediye fiyonkları, tül keseler, hasır keseler gibi hediyelerinizi estetik bir görüntü ile sunabileceğiniz tüm ürünleri bulabilirsiniz. Vitrin Kutu ailesi olarak bir kuyumcu mağazası için gerekli olan her şeyi bulabileceğiniz sanal ortamdan da hızlı edinebileceğiniz seçeneklerimiz ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Severek ve içinize sinerek hayalinizde canlandırdığınız mağazalara sahip olmanız için varız.