250 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Kulak Delme Tabancası

Kulak Delme Tabancası

Kulak deldirip küpeleri kulağa sıralamak güzel bir fikir olabilir. Kulak delme tabancası ile o her yerde gördüğünüz ‘ağrısız kulak delinir’ yazısına uymuş olabilirsiniz.

Kulak delme tabancası doğru kullanılması gereken bir kuyumculuk makine ürünüdür. Tek başına tabanca ile işin bitmediğini hepimiz biliyoruz. Tabanca, kulak delme küpesi, temizleme pedi ve birçok daha aparat ile bir arada satılan ürünlerdir.

Vitrin Kutu kuyumculuk ürünlerinin tamamını tek bir çatı altında edinebileceğiniz mağazası ile sizlere hizmetler sunmaktadır.  Kuyumculuk makinaları arasında yer alan kulak delme tabancası da bu hizmetlerin arasında yer almaktadır. Kulak delme tabancası yerli üretimi de gerçekleştirilen makinalardır. Bu sebeple hem yerli hem de yabancı seçenekleri bulunmaktadır. Bizim yani Vitrin Kutu’nun ürünleri arasında her iki seçeneği de bulmanız mümkündür. Gerek sanal mağazamızdan edinebileceğiniz gerekse organik alım gerçekleştirebileceğiniz mağazamızdan her üründe olduğu gibi kaliteli ürün anlayışını tadabilirsiniz.

Kulak delme tabancasında sıl etken madde kulak delme küpesidir. Kulak delme küpeleri belli bir süre kulakta kalacak bir madde olacağı için ilk tabaca ile uygulanacak küpenin seçiminin doğru yapılması gerekir. Öncelik hijyen ve insan sağlığı söz konusu olmak üzere, küpenin kalacağı süre içerisinde estetik durması da önemlidir. Ürün seçenekleri arasında, sarıya beyaz taşlı, sarıya beyaz top, beyaza beyaz taş, beyaza beyaz top, beyaza siyah taş, beyaza siyah top, sarıya sarı yıldız, sarıya karışık, sarı kırmızı top, sarıya kırmızı taş, beyaz karışık taş, sarı yeşil büyük taş, beyaza parlement mavisi taş, sarıya sarı top, sarıya mavi küçük taş, beyaza karışık taş gibi seçenekler bulunmaktadır.

Bunların dışında kalan kulak sabitleme spreyi ve temizleme pedi gibi ürünlerde yine mağazamızda bulabileceğiniz ürünler arasında yer almaktadır. Vitrin Kutu ailesi olarak her defasında ısrarla dile getirdiğimiz kaliteli kuyumculuk malzemeleri temini konusunda sizlere fayda sağlamak için elimizden gelen tüm gayreti göstermekteyiz. Sizin için önemli olan her ne detay varsa bizim için de o kadar önemlidir. Bunu size göstermek için gerek tanışmaya gerekse de alışveriş ile ortaklık kurmaya sizleri bekliyor olacağız.