250 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Kolye Standı - Kategori

Kolye Standı - Kategori

Kolye Standı

Kolye gibi hem ince hem de narin ürünlerin gerek vitrinlerde gerekse de mağaza için de sunumları oldukça hassasiyet isteyen konulardandır. Bu sebeple ince işçilikli kolye standları kuyumcu vitrinleri için ayrı önem taşır.

Zinciri ince ya da kalın olabilen kolyelerin gösteriminde net olunması esastır. Bu yüzden kullanılacak olan renkler ve kumaş çeşidi seçimi hassasiyet isteyecektir. Kolye standları başlığımız altında yer alan Brolog ve ayaklı standları amaçlarını anlatmak isteriz. Brolog bölmeli kolye standlarında birden fazla ürünün sunumunu bir arada yapabilirsiniz. Bu sayede hem birden fazla ürünü aynı sunup seçimi kolaylaştırabilirsiniz hem de tüm ürünlerinizi sergileme fırsatı yakalayabilirsiniz. Deri, süet ve hasır kumaş türlerinden seçim yaparak görsel sunumu daha da güçlendirebilirsiniz. 24 Bölmeli ve 30 bölmeli brolog kolye standlarından sizin için uygun olanı seçebilirsiniz. Kendinden tırnaklı ya da geçmeli diye adlandırdığımız brolog kolye standlarında sunumuz çok daha rahat ve kolay olacaktır.

Dik ayaklı kolye standlarında ise tercihinize bağlı olarak dar ve geniş modellerden seçim yaparak zinciri ile beraber kolyenizin tanıtımını kolayca yapabilirsiniz. Tekli, ikili, üçlü, dörtlü, beşli ve daha fazla kolyeyi bir arada sergileyebileceğiniz dik ayaklı kolye standı sizin talepleriniz doğrultusundan da artış ya da azalış gösterebilir. Yine aynı şekilde hasır, deri ya da süet kumaş türleri ile kaplaması yapılabilmektedir.

Silindirik bir yapı üzerinde de kolye sunumlarınızı gerçekleştirebileceğiniz zincirlik ve kolyelik olarak kullanabileceğiniz kolye stantlarımız bulunmaktadır. 1. Sınıf suni deriden imal edilen kolye stantlarının standartta kırmızı, krem, beyaz, kahverengi ve siyah renkleri bulunmaktadır.

Kuyumcu vitrinlerinin vazgeçilmezlerinden olan kolye ucu ürün seçeneği için de yine kolye standları kategorisinde ele alacağımız kolye ucu standları yer alacaktır. Kolye uçlarının net ve estetik görülmesi için taban kumaş ve renkleri hassasiyet ile seçilmiş kolye ucu stantlarımız bulunmaktadır. Vitrin Kutu ayrıcalığı ile edinebileceğiniz tüm kuyumcu vitrin malzemelerinden dilediğiniz seçenekleri değerlendirebilir ya da tüm vitrininizi bizim ayrıcalığımız ile donatabilirsiniz. Ürünlerinize sizin kadar değer veriyor ve ayrıcalıklı hizmetlerimiz ile yanınızda oluyoruz.