250 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Alyans Standları - Kategori

Alyans Standları - Kategori

Alyans Standları 
En özel ve belki de çift olarak alımı sırasında tek mutlu olunan o ana geldik. Alyans seçeceğiz. Bizi asıl ilgilendiren kısmı alyansların sunumunu yapacağımız alyans standları olacak. 
Kuyumcularda en çok ilgimizi çeken, parmağımızda severek aldığımız alyansımız olsa dahi mutlaka bakındığımız alyansların sunumlarından bahsedeceğiz. Bir çiftin ikisinin de aynı anda beğeneceği, ikisinin de zevkine uygun olacak ve ömür boyu severek taşıyacakları alyansların sunumu elbette ki kuyumcu mağazalarında ki en önemli sunum alanlarından birini oluşturacaktır. Bu yüzden kuyumcu mağazalarında ve kuyumcu vitrinlerinde en özel yerler alyanslara ayrılmıştır. 
Alyans standları nerdeyse her sene farklı bir model ile karşımıza çıkmaktadır. Tasarım olarak sevgi ve sadakat temalı görselleri içerisinde barındıran ve bu yaklaşımı ile daha bir sevimli gelen standlar ana özellik olarak karşımıza çıkmaktadır.  Alyans sunumları çift yüzüğün bir arada bulunması şeklinde sunulmaktadır. Kadınlar için taşlı olan modellerin erkekler için taşsız versiyonlarının bir arada bulunması ile estetik bir sunum oluşturulmaktadır. Yatak, eğimli, kare, dikdörtgen, oval gibi birçok çeşidi mevcuttur. Alyanslar genellikle çiftler için grup halinde sunulmaktadır. Kafa karıştırmak ya da seçimi zorlaştırmak için değil aslında tamamen tüm seçenekler arasında göze çarpanın sizin olması için bu şekilde düşünülmüştür. Buna ek olarak tekli yani çift alyanslarının tekli sunumları da yapılmaktadır. Alyans standlarında son zamanlarda karşımıza çıkan tek taş modellerinin de bir arada sunulması adına üçlü alyans standları da göze çarpmaktadır. Alyansların beyaz ya da sarı altın bir arada sunulması sırasında kullanılacak kaplama renkleri de görselliği etkileyeceğinden seçim önemlidir.  Alyans standlarında kullanılacak kaplama renkleri daha çok koyu renkler ve asaletin simgesi deri ya da süet kumaşlar olmaktadır. 
Günümüzde alyanslarda tercih edilen spor modeller düşünüldüğünde keten kumaşlar ile kaplama da olukça rağbet görmektedir. Alyans ömrünüz boyunca bir kere almayı hayal ettiğiniz ve bu süre boyunca sıkılmadan takmak isteyeceğiniz özel ürünlerdir. Bu özel ürünlerin sunumu için de Vitrin Kutu ayrıcalığı ile kendini fazla memnun hissedecek müşterileriniz için özgün tasarım alyans standları konusunda da biz varız.