250 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Toptan Takı Kutusu

Toptan Takı Kutusu

Kuyumcuların vazgeçilmezi kuyumcu kutularını bir de toptan alırsanız maliyeti çok daha düşürdüğünüzü göreceksiniz.  Bu sebeple toptan takı kutusu konusuna da bir el atalım istedik.

Daha önceki yazılarımızda da belirttiğimiz gibi kuyumculuk ürünleri için fiyatlar konusunda çok ciddi değişimler söz konusu olmamaktadır. Birinci öncelik kaliteli ürün gerçeği diğeri de pazarlama teknikleri içerisinde olan sunum şeklidir. Ürünü nasıl tanıttığınız ve bu tanıtım sonrasında yaptığınız satışı nasıl desteklediğiniz olacaktır.

Takı kutusu dediğimiz her bir ürün için farklı olan seçeneklerdir. Bu olaya aslında farklı bir açıdan bakabiliriz. İster hediye edecek olun isterseniz de kullanacağınız ürün olsun her şekilde saklanması konusu bizim için önemli olacaktır. Şöyle düşünelim, gözlük alacağız, alacağımız markanın gözlük kabının nasıl olduğu da bizim için önemlidir. Saçma demeyin buna hepiniz dikkat ediyorsunuz biliyorum.

Takı kutularında seçici olduğumuz gerçeği de elbette söz konusudur. Hiç kimse bir dünya para verdiği takısını sağa sola atarak saklamaz. Hatta kutusuz aldığı takıları için bile yeni alternatif oluşturmanın yoluna bakar. Özellikle kuyumcu mağazalarında ürünlerin satış sonrasını destekleyen ana temelleri kesinlikle takı kutularının farklılığı ve çeşitliliği olacaktır.

Takı kutularının peyderpey alınması birçok baskıya konu üründe olduğu gibi burada da aynı şekilde farklı bir maliyetin ortaya çıkmasına sebep olacaktır. Baskılı kutular için bu maliyete ekstra bir bedel bineceği için de toplu alım çok daha uygun sonuçlar almanızı sağlayacaktır.

Vitrin Kutunun takı kutuları seçenekleri arasında yer alan kolye, bileklik, yüzük, set, saat kutuları seçenekleri içerisinde yer alan ahşap, plastik, pleksi, deri, süet ve farklı kumaş seçenekleri ile hem standart ürünler hem de özel tasarım ürünler içerisinden seçimler yapılabilmektedir. Firmanıza özgü tasarımlar ile farkınıza fark katacak bir ayrıcalık oluşturabilirsiniz. Toplu alımlar ile çok daha uygun maliyetlere reklamınızı yapmanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Işıklı kutular, ahşap takı kutuları, pleksi kutular ve daha birçok seçenek için firmamızın internet (vitrinkutu.com) sayfasını ziyaret edebilir ya da dokusunu test etmek için firmamızı bizzat ziyaret ederek yerinde mükemmelliği görüp hissedebilirsiniz.