250 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Kuyumcu Vitrin Tezgahları

Kuyumcu Vitrin Tezgahları

Kadınların gözdesi mücevherlerin sergilendiği tezgahları tek tek bir ele alalım istedik.

Kuyumculuk malzemeleri satılan ürünlerin değerinin itina ile sergilendiği tüm parçalardır. Sergilenmesi gereken ürünler hem maddi hem de manevi değer taşıdığından sunum ünitelerinin de  bu mantıkla değerli olması önemlidir.

Vitrin setleri

 

Vitrinde sergilenecek tüm kuyumculuk ürünlerinin bir arada gösterildiği parçalar bütünüdür. Vitrinde yani müşterilerin ürünleri İlk görecekleri yerde hassas bir tanzimin yapılması çok önemlidir. Kuyumcu mağazasının konseptine uygun, özgün tasarımlar olması ve bu emeğin kaliteli malzemeler ile bütünleşmesi gerekir. Vitrin setlerinde diğer tüm parçalarda olduğu gibi MDF kullanılmaktadır. İthal kumaşlar ile kaplanıp kusursuz sonuçlar ile karşılaşmanız sağlanır.

Vitrin standları

 

Mağaza içinde ve vitrinde ürünlerin tek tek ya da bir arada sergilenmesi için kullanılan parçalardır. Her defasında ısrarla bahsettiğimiz özgün tasarım ve estetik burada da oldukça önemlidir. Ürünlerin her birinin kendine özgü tasarıları nasıl göze çarpıyorsa bunların sergilendiği alanında aynı şekilde özgün olması önem arz edecektir. Özellikle söz konusu kuyumculuk ürünleri olduğunda sayıda ya da ölçüde çok ağır olmasa da pahada ağır olan bu değerli satış konusu ürünlerin sergilenmesi esası daha bir estetik ve belki de şatafat gerektirecektir.

Vitrin Mankenler

Bir kot pantolon alacaksınız diye düşünelim. Manken üzerinde gördüğünüz pantolon mu size daha cazip gelecektir yoksa tezgâhta katlı duran pantolon mu daha cazip görünecektir. Evet, hepimiz bu konuda hemfikir olduğumuza göre geriye kuyumculuk ürünlerinin cazibesin ne arttırıyor diye düşünebiliriz artık. Elbette ki vitrin mankenleri bu görevi üstlenecektir. Her bir ürün için ayrı ya da grup vitrin mankenleri kullanılmalıdır. Çünkü karışık bir görüntü estetikten uzak olmakla beraber aynı zamanda asıl ürünün özelliklerini de göstermeyecektir.

Vitrin Kutu ailesi olarak kuyumcu mağazaları için gerekli olan tüm malzeme, makine ve teçhizatın toparlanması düzenlenmesi ve konsepte uygun olarak monte edilmesi için hizmetler sunmaktayız. İster hazırda bulunan ürünlerimizden size uygun olanını seçip hızlı bir şekilde edinin isterseniz de özel tasarım ürünlerin ayrıcalığından yararlanıp kafanızdaki tasarımı yaratın. Her iki seçenek için de sonuç sizin memnuniyetiniz olacaktır.  

Kuyumculuk Vitrini Tezgah Set Tasarımları