250 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Kuyumcu Malzemeleri

Kuyumcu Malzemeleri

Kadınların gözdesi mücevherlerin sergilendiği tezgahları tek tek bir ele alalım istedik.

Kuyumculuk malzemeleri satılan ürünlerin değerinin itina ile sergilendiği tüm parçalardır. Sergilenmesi gereken ürünler hem maddi hem de manevi değer taşıdığından sunum ünitelerinin de bu mantıkla değerli olması önemlidir.

Vitrin setleri

Vitrinde sergilenecek tüm kuyumculuk ürünlerinin bir arada gösterildiği parçalar bütünüdür. Vitrinde yani müşterilerin ürünleri İlk görecekleri yerde hassas bir tanzimin yapılması çok önemlidir. Kuyumcu mağazasının konseptine uygun, özgün tasarımlar olması ve bu emeğin kaliteli malzemeler ile bütünleşmesi gerekir. Vitrin setlerinde diğer tüm parçalarda olduğu gibi MDF kullanılmaktadır. İthal kumaşlar ile kaplanıp kusursuz sonuçlar ile karşılaşmanız sağlanır.

Vitrin standları

Mağaza içinde ve vitrinde ürünlerin tek tek ya da bir arada sergilenmesi için kullanılan parçalardır. Her defasında ısrarla bahsettiğimiz özgün tasarım ve estetik burada da oldukça önemlidir. Yeni açılacak olan bir kuyumcu mağazası için ya da konsept değişikliğine giden yenilikçi bir kuyumcu mağazası için her zaman sunum tezgahlarına ihtiyacınız olacaktır. Tüm bu ihtiyaçların tek bir elden karşılanıyor olması ortaya çıkacak ürünlerin tek bir tip gibi çıkmasını sağlayacak ve görsel bir bütün oluşturacaktır.

Mağazalarda ürünler kadar önemli olan sunumlardır. Bu sebeple kuyumcu vitrinleri konusunda kusursuz hizmet almak ve yeniliklerin tamamını yakından takip eden Vitrin Kutu ile tanışmak sizin için yeni bir başlangıç olacaktır. Vitrin Kutu ile başlayacak serüveniniz ister portföyümüzde bulunan hazır vitrin setleri ya da vitrin standlarından birini seçmekle ya da kafanızda canlandırdığınızı bire bir uygulatarak edinmeniz ile sonuçlanacaktır. Sunduğunuz kuyum ürünlerinin kendisi küçük ederi büyük olduğunu göz önüne aldığımız da sunumumuz birçok sektörün sunumundan daha da fazla önem taşır hale gelmektedir. Bu sebeple ister kendi tasarımlarınızın uygulanması, isterseniz de hazır set ve stantlarımızın arasından seçim yaparak hayalinizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz.

Vitrin Kutu ailesi olarak kuyumculuk konusu tüm estetik düzenlerin tasarlanması, üretilmesi ve kurulumu konusunda sizin tüm kaygılarınızı ortadan kaldıracak titizlikle çalışmaktadır. Siz satacağınız ürünler konusunda hassasiyet gösterin diye biz sizin yerinize vitrinlerinize yeteri kadar hassas olacağız.