250 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Kuyumcu Kutuları

Kuyumcu Kutuları

Evet, muhteşem bir özen ile sunduğunuz ürünlerinizi sattığınıza göre artık onları kutularına koyabilirsiniz. Kuyumcu kutuları, içerisinde bulunacak olan değerli ürünler kadar gösterişli ve kıymetli olmalıdır. Bu sebeple her bir ürün için ayrı ayrı kutu seçenekleri tasarlanmalıdır.

Geçmişten beri süregelen alışılmış olan kadife kutular çok da yerini  bıraktı sayılmaz aslında. Sadece biraz daha modernize edilerek sunulmakta günümüzde. Dışındaki kadifeden birkaç ton daha ince kadife ya da içerisinde saten uygulamaları yapılmaktadır. Biraz daha ağır bir görüntü için deri kutular tercih edilmektedir. Plastik kutular da kuyumcu mağazalarında bulunmakla beraber çok tercih edilen ürünlerden biri değildir. Kalın mukavvadan üretilmiş özel tasarım karton kutularda kuyumcu mağazalarında kullanılmaktadır. Manyetik kapaklı kadife kaplamalı flok kutularda yine tercih edilen ürünler arasındadır. Tüm bunlara ek olarak özellikle taşlı yüzükler de pırlanta ya da diğer değerli taşlı olan yüzükler de ve alyans çeşitlerinde kullanılan ışıklı kutularda oldukça talep gören bir diğer kutu çeşitlerindendir. Açıldığında sensörü sayesinde yanan ışık ile beraber ilk görüntüde muhteşem bir ahenk oluşturmaktadır.

Ahşap kutular ahşap görünümlü kutularda mücevher kutusu olarak kullanılmaktadır. Ayrıca mücevher çanta kutuları, rozet kutuları, tesbih kutuları, plaket kutuları, saat kutuları, kol düğmesi kutuları  kuyumcu mağazaları için vazgeçilmez olan unsurlardan her biridir.

Tüm bu kutuların üzerine özel baskılar yapılarak mağazalarınız için özgün hale getirilerek sizlere sunulmaktadır. İç dekorasyonuna verdiğiniz önem kadar satış esnasında da göstereceğiniz hassasiyet sizlere mutlak müşteri memnuniyeti olarak dönecektir.

Yaptığınız iş hizmet sektörü içerisinde yer alıyorsa sunduğunuz ürün kadar onu nasıl takdim ettiğiniz de oldukça önemlidir. Bu sebeple Vitrin Kutu ailesi olarak sizler ve sizlerin değerli müşteri için ürünlerinizin değerine layık kutulara sahip olmanız için tüm ekip ve ekipmanlarımız ile sizlere kusursuz ve mükemmel ürünler sunuyoruz. Kendi tasarımlarınız ya da hayalinizdeki tasarım fikri ile bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Tasarım ürünleri konusunda üretim yoğunluğuna ve tasarımın özelliğine bağlı olarak zaman ayarlaması yapılması açısından iletişimin sonuçlarının takibi önemlidir. Memnuniyetiniz garantili hizmetler için katlanacağınız süreçlere şimdiden teşekkür ederiz.