250 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Kuyumcu Ambalaj Malzemeleri - Kategori

Kuyumcu Ambalaj Malzemeleri - Kategori

Kuyumcu Ambalaj Malzemeleri
Kuyumcu ambalaj malzemeleri denildiği zaman akla ilk olarak sunum kutuları gelecektir muhtemelen fakat bu konu bu kadarla sınırlı değildir. Kuyumcu ambalaj malzemeleri kuyumculuk ürünleri kadar geniş bir konudur. Bu sebeple sıra ile incelemekte fayda olduğunu düşünüyoruz. 
Kuyumculukta estetik amaçlı sunumların ne kadar önemli olduğu aşikârdır. Buna ek olarak satışı destekleyecek olan satış ile beraber son takdimin de payı oldukça fazladır. Özenle seçilmiş kutusuna konulmuş kuyumculuk ürünlerinin son takdimi aşamasında kullanılacak olan hediye poşetleri olacaktır. Karton hediye poşetleri kuyumculuk sektöründe daha ok tercih edilen modellerdendir. Boyutlarına göre değişiklik gösteren ve üzerinde logo baskı da bulunabilen hediyelik çantalar da diyebiliriz. Askılı ya da el geçme gibi çeşitleri bulunan hediyelik çantalardan her kuyumcu mağazası mutlaka edinmelidir. Daha küçük kuyumcu ürünleri için jelatin hediye poşetleri kendinden yapışkanlı olarak sunulmaktadır. Özel gün hediyeleri için üzerinde nazar boncuğu ya da günün temasına uygun yazı baskıları olan hediye poşetleri de bulunmaktadır. Yine aynı boy hediyeler için tül kese çeşitleri de kuyumculuk sektöründe tercih edilmektedir. Değişen taleplere uygun olarak hasır keseler de günümüzde kullanılmaktadır. Kendinden büzgü ipi bulunan ve kolayca sunumu yapılabilen ürünledir. Yine günün anlamına uygun olarak renk ve desen çeşitleri de bulunmaktadır. 
Karton hediye çantaları ya da keselere konulan ürünlerin son olarak süsleme aşamasına geçileceğinden süsleme malzemeleri gerekecektir. Bunun için hazır rafya paket süsleri kullanılmaktadır. Ya da tercih olarak kurdele gibi ayrıntılar kullanılmaktadır.
Kuyumcu ambalaj malzemeleri içerisinde değerlendirilecek olan altın rengi iğne ve nazar boncuklu iğneler yer alacaktır. Çeyrek altın gibi hediyelikle de kullanılacak olan iğneler üzerinde farklı süslemeler de kullanılmaktadır. Kırmızı, mavi ya da pembe renk kurdeleler ile süslemiş küçük iğneler kuyumcularda kullanılan iğne çeşitlerindendir. 
Vitrin Kutu ailesi olarak kuyumculuk sektöründe bulunan tüm ihtiyaçların giderilesinde özveri ve özen ile sizlere hizmet sunmaktayız. Satışınızı destekleyen her alanda kuyumculuk sektörü konusu olan tüm malzemelerin tasarımı ve üretimi konusunda kaliteli malzeme ve kusursuz hizmet anlayışı ile sizler için her zaman en iyiyi sunuyor olacağız.