250 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Kolye ve Gerdanlık Standı

Kolye ve Gerdanlık Standı

Kuyumcularda en çok göze çarpan ürünler arasında kolye ve gerdanlıklar vardır. Çünkü kolye ve gerdanlıklar hem en yüksek standlarda hem de en şatafatlı şekilde sunulan ürünlerdir. Kolye ve gerdanlık standları bu yüzden vitrin setlerinin en zengin parçalarındandır.

Vitrinlerde gördüğümüz en ağır paçalardan olan gerdanlık ve kolyeler sunumları açısından da zengin görüntüye sahiptirler. Kuyumculuk sektörü içerisinde yeri çok önemli olan sunum görselleri açısından bakıldığında büyük parçaların sunumlarında daha farklı bir hassasiyet gerektiğinin farkına varılacaktır. Vitrinlerde yer alan bileklik, yüzüklük, küpelik gibi standlara nazaran kolye ve gerdanlık parçalarının gösterişinin hep daha fazla olduğunu göreceksiniz. Daha yüksek boyunlu standlar kullanılır. Bunun sebebi sade bir boyun görüntüsü ile kolye ve gerdanlığın çok daha rahat teşhir edilebilecek olmasıdır.

Diğer tüm vitrin standlarında olduğu gibi kolye ve gerdanlık standlarında da yükselti basamağı olarak MDF kullanılmaktadır. Standların kendisi için pleksi tercih edilmektedir. Üzeri için kullanılacak kaplama malzemesi olarak deri, süet, kadife, alkantara, keten gibi kumaş tercihler mevcuttur. Bu tercihler arasından mağaza konseptinize en uygun olanı seçmeniz yeterli olacaktır. Vitrinlerin üst kısmını süsleyen diğer standlarda malzemenin önemi kadar estetik de önemlidir. Bu sebeple ince işçilik konusunda hassas olunması gerekir. Gerdanlık ve kolye standları için kaplamalarda daha sade olunması görseli yüksek ürünlerin daha net görünmesini sağlayacaktır. Yükseklikleri konusunda kendi vitrinlerinize göre düzenleme yapabileceğiniz gibi standatlarda bulunan ölçülerden de kolaylıkla edinebilirsiniz. Boyun görseli yüksek olan gerdanlık ve kolye standlarının oval ve düz seçenekleri ile en iyi kalitede estetik sunuma sahip olabilirsiniz.

Vitrin Kutu olarak, kuyumcu standlarınızda ürünlerinizin kaliteli sunulması için her amacınıza çözümler üreten kuyumcu malzemeleri ile destek sağlıyoruz. Kaliteli teşhirin ürünlerinizin daha da estetik görünmesini sağlayacağını bilen yenilikçi yapımız ile en yaratıcı çözümlerimiz ile sizin ve firmanız için en iyi olanı yapıyoruz. Gerdanlık, kolye standları, yüzük standları, bileklik standları, set standları ve grup standları gibi bir çok ürün çeşidinde birden fazla seçeneklerimiz ile en yaratıcı ve en gösterişli sunumları yapmanız için var gücümüzle çalışıyoruz.