250 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Hediyelik Poşetler

Hediyelik Poşetler

Poşetler konusunda kanundaki değişimle çevre dostluğu ve çevreye duyarlılık kapsamında yapılan değişiklikler sonucunda artık poşetleri ücretli aldığımızı biliyorsunuz. Peki, söz konusu market ya da AVM alışverişlerinin dışına çıktığında kuyumculuk ürünlerinde hediyelik paketler nasıl yapılıyor burada ücretlendirme oluyor mu bunların çeşitleri nelerdir isterseniz buna bir bakalım.

Kuyumculuk ürünlerinde sizin de bildiğiz gibi çok farklı boyutlar söz konusudur. Dolayısıyla kuyumculuk ürünlerindeki hediyelik poşetler çatısı altında birden fazla başlık oluşacaktır. Kuyumcu mağazalarında en bilindik hediyelik poşetler jelatin ürünlerdir. Jelatin küçük kendinden yapışkanlı ürünler genellikle küçük kuyumcu kutularının hediyelik ürün poşeti olarak sunduğu ürünlerdir. Küçük ürünlerin neredeyse boyutları standart olmakla beraber renkleri ve dokuları mutlaka değişecektir. En tanıdık ve en bilindik örnekleri içerisinde metalik sarı renkleri Gold gümüş ve siyah renkleri bunlara ek olarak da puantiyeli jelatin küçük hediyelik poşetleri mevcuttur. Müşteri taleplerine uygun olarak daha sempatik hale getirmek için uğur böceği kelebek pembe ya da mavi bebek renkleri ve kurdele ya da hayırlı olsun yazılı temaları olan küçük jelatin poşetler vardır. Bu küçük jelatin poşetlerin farklı versiyonu olarak küçük nazar boncuklu kurdeleli puantiyeli ve desenli modelleri de bulunmaktadır. Hediyelik poşet konusu altında ele alabileceğimiz hediyelik çantalar hediyelik keseler de olacaktır. Ambalaj konusunun ucu bucağı olmayan kategorilere sahip olduğunu düşündüğümüzde ve hediyelik çantalar da kendi içlerinde boyutlarına ve dokularına göre değişecektir. Genellikle karton hediyelik çantaların tercih edildiği kuyumculuk sektöründe minimize ve büyük boyutlarda çantalar bulunmaktadır Kendinden puantiyeli, logo baskılı özel tasarım ya da standart ürünler arasından herhangi birinden seçim yaparak dilediğiniz ürüne ulaşabilirsiniz.

Kuyumcu mağazalarını baştan sona donatan vitrin kutu ailesi olarak Kuyumcu ambalajları, hediyelik çantalar, hediyelik keseler, kuyumcu keseleri ve hediyelik poşetler konusunda da sizlere sınırları zorlayan standart ve özel tasarım ürünlerimiz ile yardımcı olmaya çalışıyoruz. Mağazalarınıza ayrıcalık katmayı kendine misyon edinmiş olan vitrin kutu ailesinin ambalaj ve kutu seçeneklerini inceleyerek daha detaylı bilgi edinebilir, internet üzerinden hızlı ve kolay aynı zamanda güvenilir alışverişi gerçekleştirebilirsiniz.